Wkręceni 2
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Podoba Ci się nasza filmowa piosenka - "Nie ufaj mi" - i chcesz podzielić się nią ze znajomymi? Serwis halodzwonek.pl uruchomił usługę "Granie na czekanie" - właśnie z utworem śpiewanym przez Igora Herbuta!

Jedną z gwiazd, które możemy oglądać w komedii "Wkręceni" jest Dominika Kluźniak ("M jak Miłość", "Jak się pozbyć cellulitu"). Jak aktorka opisuje swoją bohaterkę - pełną uroku Maję?

- Na planie bardzo dużo improwizowaliśmy. Nie wiedziałam, jakie sceny wejdą do filmu, jakie nie wejdą… Które z naszych improwizacji przetrwają próbę montażu. A przed kamerami działo się też mnóstwo sytuacji śmiesznych, które do filmu nie weszły. Myślę, że spokojnie można by z tego zrobić serial! - rzuca z uśmiechem gwiazda w jednym z internetowych wywiadów.

Dwa tygodnie - i milion widzów! A wszyscy podśpiewują: "Życie jest małą ściemniarą…"

Oficjalna premiera "Wkręconych" odbyła się w Warszawie - 9 stycznia 2014 r. Jednak wcześniej nową komedię mogli zobaczyć mieszkańcy Zamościa.

Flesze błyskały, aktorzy rozsyłali uśmiechy… Zapraszamy na fotorelację z premiery komedii "Wkręceni"!

Jest znany widzom głównie za sprawą „Na dobre i na złe”, gdzie gra doktora Latoszka, ale to także doświadczony aktor filmowy. W komedii „Wkręceni” Piotra Wereśniaka (trafi do kin 10 stycznia) wciela się w jednego z trzech głównych bohaterów. Człowieka nerwowego, ale pełnego wdzięku, o czym przekonała się niejedna kobieta... Zapraszamy na rozmowę z Bartoszem Opanią.

Nowy rok zacznie się dla niego od ważnego wydarzenia. 10 stycznia na ekrany kin w całej Polsce trafi komedia „Wkręceni”, w której gra główną rolę. Później będzie równie ciekawie. Zamierza uczyć się języka włoskiego, regularnie startować w zawodach triathlonowych i po raz pierwszy wziąć udział w maratonie. Zapraszamy na rozmowę z Piotrem Adamczykiem.

Kamilla Baar wiruje na parkiecie, Dominika Kluźniak unosi się w chmury… a Piotr Adamczyk chodzi po wodzie. Zapraszamy na oficjalny teledysk promujący komedię "Wkręceni"!

Gwiazda "M jak Miłość" - tym razem na wesoło! 10 stycznia w kinach w całej Polsce pojawi się nowa komedia Piotra Wereśniaka: "Wkręceni". A na dużym ekranie po raz pierwszy zobaczymy Kacpra Kuszewskiego!

Został aktorem, bo chce inspirować ludzi, występuje w kabarecie i ma zespół rockowy. Niedawno dołączył do obsady serialu „Barwy Szczęścia”, gdzie gra Arka, a 10 stycznia na ekrany kin w całej Polsce trafi komedia „Wkręceni”, w której zaprezentuje widzom nieprzeciętny talent komediowy.

Jeszcze kilka miesięcy temu miała niewiele pracy, ale karta się odwróciła. Dostała role w komedii „Wkręceni” (w kinach od 10 stycznia), musicalu „Zorro” i w „Na dobre i na złe”. W serialu TVP 2 gra Zuzę, lekarkę i miłośniczkę mocnych wrażeń. Jej bohaterka będzie miała romans z Przemkiem, który w końcu dowie się od Oli, że zostanie ojcem...

Tańczy, pływa, kibicuje… i uprawia coś na kształt "połamanej" jogi. Piotr Adamczyk - na planie komedii "Wkręceni", która już w styczniu trafi do kin - nie miał sobie równych!

Hana i Latoszek razem? W serialu "Na dobre i na złe" takiej "konfiguracji" jeszcze nie było… Ale na dużym ekranie - i owszem!

Na planie "Wkręconych" - nowej komedii Piotra Wereśniaka - było gorąco, gdy przed kamerami stanęły aż trzy seksowne gwiazdy: Kamilla Baar ("Na dobre i na złe", "Vinci"), Monika Krzywkowska ("Wszystko przed nami", "Samo życie") i Dominika Kluźniak ("M jak Miłość", "Jak się pozbyć cellulitu")!

Marian i Bartosz Opania po raz pierwszy razem na dużym ekranie! W nowej komedii Piotra Wereśniaka - "Wkręceni" - zobaczymy wyjątkowy, aktorski duet…

Czesław Mozil zaczyna nową przygodę - z polskim kinem. Popularny muzyk, showman i juror "X Factor" wystąpił w nowej komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni", gdzie zagrał u boku: Piotra Adamczyka, Bartosza Opani, Pawła Domagały oraz Kacpra Kuszewskiego.W filmie muzyk wciela się w Dresiarza - tajemniczą postać, która odmieni życie jednego z głównych bohaterów… 

Filmowa Adrianna pracuje jako dziennikarka dla lokalnej telewizji - i w trakcie konferencji trzyma w ręku mikrofon z napisem MTL TV. Nazwa stacji - oraz całe logo - jest fikcyjna, ale nawiązuje do nazwy producenta komedii: MTL Maxfilm.

Filmowa Adrianna za dnia jest „chłopczycą". Wybiera ciuchy, w których może bez trudu biegać na wywiady - i ścigać tych, którzy nie chcą jej udzielić informacji. Za to wieczorem zamienia się w gorącego "kociaka"… Szaleje na parkiecie lokalnego klubu, uwodzi Fikoła (Bartosz Opania) - i pokazuje najzgrabniejsze nogi w mieście!

Anna - żona prezydenta miasta, w którą wciela się Monika Krzywkowska - to prawdziwa gorąca mamuśka. Gdy poznaje inwestorów z Niemiec, od razu bierze na celownik Tomka (w tej roli Paweł Domagała)… I najpierw zaprasza oniemiałego Ślązaka do sypialni, a później zaczyna namiętnie całować!

W komedii "Wkręceni" Krzysztof Stelmaszyk gra prezydenta Mikulskiego - i ma wyjątkowo ekscentryczną żonę Annę (w tej roli: Monika Krzywkowska). Co aktor sądzi o tak barwnych kobietach?

W komedii "Wkręceni" Bartosz Opania gra Zenka "Fikoła" - sympatycznego Ślązaka, który lubi dobrą zabawę… i dlatego płaci alimenty aż na szóstkę dzieci. Prywatnie, aktor też ma liczną rodzinę: trzech synów i córkę.

Co łączy Piotra Adamczyka z Frankiem Szpakiem? Filmowy "Franczesko", szukając zarobku, objechał niemal całą Europę i "zaliczył" kilka różnych zawodów. Podobnie jak Piotr Adamczyk, który pracował za granicą jako nastolatek.

Julia Kamińska - to kolejna gwiazda, którą zobaczymy w nowej komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni". Aktorka stanęła przed kamerami u boku Piotra Adamczyka - i zagrała seksowną pokojówkę… Dziewczynę, której obawia się trójka głównych bohaterów filmu: Franczesko (P. Adamczyk), Fikoł (Bartosz Opania) i Szyja (Paweł Domagała). Dlaczego śliczna pokojówka aż tak wystraszy trzech silnych facetów? Tego widzowie dowiedzą już w styczniu, gdy komedia "Wkręceni" trafi do kin.

Wielki facet o złotym sercu i uśmiechu, którym podbił już tysiące widzów... Michał Piela - gwiazda serialu "Ojciec Mateusz" - zagrał w nowej komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni"!

Krzysztof Stelmaszyk - specjalista od komedii ("Testosteron", "Och, Karol 2", "Kołysanka") - znów rusza do akcji! Tym razem zobaczymy go w nowej produkcji Piotra Wereśniaka - "Wkręceni". Aktor wystąpił u boku Piotra Adamczyka, Bartosza Opani oraz Pawła Domagały i gra… gwiazdę polityki.

Piotr Adamczyk („Och, Karol 2" i "Nie kłam, kochanie") znów pojawi się na dużym ekranie! Tym razem aktor gra Ślązaka - sympatycznego Franciszka Szpaka - w nowej komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni". A na ekranie towarzyszą mu Bartosz Opania (czyli słynny doktor Latoszek z "Na dobre i na złe") oraz Paweł Domagała (Kabaret na Koniec Świata, "Wszystko przed nami", "Miasto z morza").

Katarzynę Glinkę zobaczymy na początku stycznia w nowej komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni". Piękna aktorka wystąpiła u boku Piotra Adamczyka (z którym spotkała się już na planie "Och, Karol 2") - i przed kamerami zamieniła się w seksowną uwodzicielkę…

Dystrybutor:

Sponsorzy:
Mini - Sponsor
Avis - Sponsor