• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

DOLORES MEDEIROS - dama do towarzystwa

Urodzinowy "prezent", który Miki dostaje od producenta Leo Branta… Panna lekkich obyczajów, ale wcale nie "lekkiego" umysłu!
Dolores uważnie obserwuje świat showbiznesu - i robi wszystko, by zostać w nim na stałe. I tak sprytnie kieruje otaczającymi ją mężczyznami, że nawet tego nie zauważają... Czy u boku Mikiego - oraz Szyi - dostanie w końcu swoje pięć minut sławy?

w tej roli MARTA ŻMUDA TRZEBIATOWSKA

Jedna z najbardziej popularnych aktorek w Polsce - laureatka Telekamery - gwiazda seriali "Julia" i "Chichot losu" oraz komedii "Och, Karol 2". Niedawno zdecydowała się też na przygodę z kinem Bollywood i wystąpiła gościnnie w indyjskiej produkcji "Bangistan". A stając przed kamerami żałuje tylko jednego…
- …że za pomocą woli nie mogę zmieniać koloru oczu w zależności od roli… Gdybym to umiała, przeszłabym do historii kina! - rzuca ze śmiechem gwiazda.

Jak aktorka reaguje na ciągłe zainteresowanie ze strony mediów?
- Dorastałam w małej miejscowości, w Człuchowie. Ponieważ byłam córką nauczycieli, w szkole obserwowano każdy mój ruch. Można powiedzieć, że byłam pod ciągłą kontrolą. To przygotowało mnie trochę do tego, co teraz dzieje się w moim życiu - zdradza Marta Żmuda Trzebiatowska
- Mój zawód to dla mnie hobby - dodaje gwiazda. - Uwielbiam ludzi i publiczność, dla której pracuję, bo nasz zawód jest ściśle z tym związany(…). Uwielbiam spotkania z fanami i to kocham!

Filmowa Dolores - w komedii "Wkręceni 2" - chce podbić świat showbiznesu i stawia na seksapil. Marta Żmuda Trzebiatowska do swojej urody podchodzi za to z dystansem - i humorem.
- Kiedy byłam w szkole, w klasie matematyczno-fizycznej, byłam przede wszystkim dziewczyną inteligentną - a nie "ładną". Teraz dość często mi się zdarza, że z kimś rozmawiam i w trakcie tej rozmowy ludziom otwierają się szeroko oczy… I w tych oczach widzę zdziwienie w rodzaju: "O Boże, TO mówi, a do tego jeszcze sensownie!" - żartuje gwiazda. 

Czytany 2940 razy