• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

JADWIGA ZARÓWNA

Słynna "żona Jadwiga", o której Szyja wspomina średnio co pięć minut. Jadwiga pracuje w Tychach jako policjantka i umie okiełznać każdego przestępcę. Ale jej własny mąż czasem się buntuje i ucieka spod pantofla ukochanej…
Tym razem Szyja znów wystawi cierpliwość żony na próbę - gdy zniknie w Warszawie, w towarzystwie seksownej Klementyny. A Jadźka od razu ruszy jego śladem, uzbrojona w cały zestaw rozszalałych hormonów przyszłej mamy!

w tej roli BARBARA KURDEJ-SZATAN

Spontaniczna i pełna energii - dziewczyna, której uśmiech podbija widzów! Najsłynniejsza blondynka w Polsce - nominowana do Telekamery 2015 - gwiazda serialu "M jak Miłość" i świetna wokalistka, której kariera zaczęła się od udziału w programie "X Factor". Co chwila dostaje nowe propozycje i w każdej roli zdobywa tysiące fanów. Niedawno rozbawiła Polskę w komedii "Dzień dobry, kocham cię".

Bohaterka, którą gwiazda gra w komedii "Wkręceni 2" - Jadźka - to dziewczyna "z powerem". Ostro trzyma męża pod pantoflem… I gdy ukochany znika w stolicy, rusza jego śladem - gotowa walczyć o swoją miłość jak lwica! W dodatku Jadzia ma wkrótce zostać mamą i cały czas boryka się z huśtawką hormonów… To na ekranie. A jaka jest Barbara Kurdej-Szatan, prywatnie?
- Jestem bezproblemową osobą, raczej… i dość optymistyczną - tym staram się kierować w życiu. Ale wiadomo: gdy mam dużo na głowie, to bywam trochę nerwowa… Więc muszę uważać na to, żeby się opanować! - wyznaje aktorka.

A jak artystka radzi sobie z nagłym skokiem popularności?
- W Warszawie jest mnóstwo znanych ludzi, więc nawet jeżeli czasem ktoś mnie rozpoznaje, to nikt się na mnie tu nie rzuca - zdradza Barbara Kurdej-Szatan.
- Na razie to do mnie nie dociera, nie mam kiedy uświadomić sobie, co się teraz dzieje w moim życiu zawodowym. Pracuję, gram kolejne sceny, wcielam się w kolejne postaci. Brakuje mi okazji, żeby poskakać z radości. Pewnie to zrobię, gdy zobaczę efekty w kinie i przed telewizorem! - dorzuca z uśmiechem artystka. - Mówi się teraz o mnie: „ta, która zrobiła karierę”. Nie wiem, co to właściwie oznacza. Pracuję tak samo jak pracowałam, z tą różnicą, że teraz dziennikarze o mnie piszą.

Czytany 2745 razy